GİZLİLİK POLİTİKASI

Nueva BİMS web sitesi ve alt başlıklarını şahsi bilgilerinizi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Ürünler ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, makalelerimizden faydalanabilirsiniz. Teklif aşamasında özel bilgilerinizi vermeniz halinde, bu bilgiler, haberiniz /onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan Nueva BİMS sorumlu değildir.

nueva gizlilik politikası

Nueva BİMS, kendi inisiyatifinde olmayan, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantı, link ve yönlendiriciler sağlayabilir. Nueva BİMS, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte, sitelere giriş ve site içi dolaşımından doğabilecek herhangi bir zarara karşı güveliği garanti etmemektedir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Nueva BİMS’e aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları şirketimizde saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden şirketimizin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Nueva BİMS, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, talep edilen ürün ve hizmeti en yüksek standartta sağlamak için gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri talep etmekte ve toplamaktadır. Ancak Nueva BİMS söz konusu bilgilerden, kişisel veri niteliğinde olanları yasal bir zorunluluk ya da kişisel veri sahibinin izni olmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmamaktayız.

BİLGİ MERKEZİ
E-BÜLTEN

BİZDEN HABERDAR OLMAK İÇİN E-BÜLTEN LİSTEMİZE KAYIT OLABİLİRSİNİZ

NUEVA BİMS 2020 ÜRÜN KATALOĞU